O nas

Jesteśmy quasi-redakcją złożoną z osób, które od dawna interesują się kulturą, ale dopiero niedawno poczuły impuls, żeby dać temu wyraz w bardziej zorganizowany sposób. Zarówno dobór tematów, jak i tekstów zależy od nas oraz gości, których zapraszamy do współpracy. Jeśli masz wrażenie, że możesz wnieść coś ciekawego, daj nam znać.

W zasadniczym składzie są wprawdzie same kobiety, ale nie jest nas dwanaście. Na ogół nie jesteśmy nawet gniewne. Nie zamierzamy nikogo wykluczać z czytania, uczestnictwa w wymianie myśli bądź publikowaniu na naszym blogu, dopóki zachowane będą pewne reguły.

Jesteśmy otwarte na dialog, ale chcemy zaznaczyć, że nie będziemy tolerować trolli i wypowiedzi, które obrażają innych użytkowników bądź autorów wpisów lub zawierają mowę nienawiści. Inicjatywa została założona po to, by rozmawiać o wytworach popkultury i choć rozważania te będą zapewne zbaczać w rejony uważane za sprawy światopoglądowe, nie chcemy się angażować w spory, które polegają na tłumaczeniu oponentom rzeczy podstawowych. Dziękujemy za uszanowanie tych zasad.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s